AktivGrunnarbeid

3BH INVEST AS

Fustvassvegen 413, 8664 MOSJØEN

3BH INVEST AS leverer grunnarbeid og anleggsarbeid i Vefsn og omegn. Selskapet er etablert i 2023, organisert som aksjeselskap. De holder til i Vefsn kommune.

Finn nettside via Google →

Om bedriften

Firmanavn
3BH INVEST AS
Daglig leder
Hallbjørn Berg-Hansen
Org.nummer
932212803
Organisasjonsform
AS
Bransje
Grunnarbeid (43.120)
Ansatte
Ikke oppgitt
Stiftet
2023
Status
Aktiv

Adresse og kart

Fustvassvegen 413
8664 MOSJØEN
VEFSN kommune

Laster kart...

Ofte stilte spørsmål

Er 3BH INVEST AS et aktivt selskap?

Ja, 3BH INVEST AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.

Hva er organisasjonsnummeret til 3BH INVEST AS?

Organisasjonsnummeret til 3BH INVEST AS er 932212803. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.

Har 3BH INVEST AS nettside?

3BH INVEST AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.

Hvor holder 3BH INVEST AS til?

3BH INVEST AS holder til i MOSJØEN, VEFSN kommune, og leverer grunnarbeid-tjenester i området.