AktivByggmester

A4 BYGGENTREPRENØR AS

Minister Ditleffs vei 23A, 0862 OSLO

A4 BYGGENTREPRENØR AS leverer bygge- og entreprenørarbeid i Oslo og omegn. Selskapet er etablert i 2026, organisert som aksjeselskap. De holder til i Oslo kommune.

Finn nettside via Google →

Om bedriften

Firmanavn
A4 BYGGENTREPRENØR AS
Daglig leder
Stian Listog
Org.nummer
938494711
Organisasjonsform
AS
Bransje
Oppføring av bygninger (41.000)
Ansatte
Ikke oppgitt
Stiftet
2026
Status
Aktiv

Adresse og kart

Minister Ditleffs vei 23A
0862 OSLO
OSLO kommune

Laster kart...

Ofte stilte spørsmål

Er A4 BYGGENTREPRENØR AS et aktivt selskap?

Ja, A4 BYGGENTREPRENØR AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.

Hva er organisasjonsnummeret til A4 BYGGENTREPRENØR AS?

Organisasjonsnummeret til A4 BYGGENTREPRENØR AS er 938494711. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.

Har A4 BYGGENTREPRENØR AS nettside?

A4 BYGGENTREPRENØR AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.

Hvor holder A4 BYGGENTREPRENØR AS til?

A4 BYGGENTREPRENØR AS holder til i OSLO, OSLO kommune, og leverer byggmester-tjenester i området.