AktivTømrer
DAVIDSEN INVEST AS
Niels Bjørums gate 11, 7800 NAMSOS
DAVIDSEN INVEST AS leverer tømrerarbeid og snekkerarbeid i Namsos og omegn. Selskapet er etablert i 2026, organisert som aksjeselskap. De holder til i Namsos kommune.
Finn nettside via Google →Om bedriften
- Firmanavn
- DAVIDSEN INVEST AS
- Org.nummer
- 936955312
- Organisasjonsform
- AS
- Bransje
- Snekkerarbeid (43.320)
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Stiftet
- 2026
- Status
- Aktiv
Adresse og kart
Niels Bjørums gate 11
7800 NAMSOS
NAMSOS kommune
Laster kart...
Ofte stilte spørsmål
Er DAVIDSEN INVEST AS et aktivt selskap?
Ja, DAVIDSEN INVEST AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.
Hva er organisasjonsnummeret til DAVIDSEN INVEST AS?
Organisasjonsnummeret til DAVIDSEN INVEST AS er 936955312. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.
Har DAVIDSEN INVEST AS nettside?
DAVIDSEN INVEST AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.
Hvor holder DAVIDSEN INVEST AS til?
DAVIDSEN INVEST AS holder til i NAMSOS, NAMSOS kommune, og leverer tømrer-tjenester i området.
