AktivByggmester
HEMO HOLDING AS
Haganveien 76, 9403 HARSTAD
HEMO HOLDING AS leverer bygge- og entreprenørarbeid i Harstad og omegn. Selskapet er etablert i 2016, organisert som aksjeselskap. De holder til i Harstad kommune.
Finn nettside via Google →Om bedriften
- Firmanavn
- HEMO HOLDING AS
- Org.nummer
- 917824827
- Organisasjonsform
- AS
- Bransje
- Oppføring av bygninger (41.000)
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Stiftet
- 2016
- Status
- Aktiv
Adresse og kart
Haganveien 76
9403 HARSTAD
HARSTAD kommune
Laster kart...
Ofte stilte spørsmål
Er HEMO HOLDING AS et aktivt selskap?
Ja, HEMO HOLDING AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.
Hva er organisasjonsnummeret til HEMO HOLDING AS?
Organisasjonsnummeret til HEMO HOLDING AS er 917824827. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.
Har HEMO HOLDING AS nettside?
HEMO HOLDING AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.
Hvor holder HEMO HOLDING AS til?
HEMO HOLDING AS holder til i HARSTAD, HARSTAD kommune, og leverer byggmester-tjenester i området.
