AktivElektriker

MG ELEKTRO HOLDING AS

Gamle Eigerøyveien 87, 4373 EGERSUND

MG ELEKTRO HOLDING AS leverer elektriske installasjonstjenester i Eigersund og omegn. Selskapet er etablert i 2026, organisert som aksjeselskap. De holder til i Eigersund kommune.

Finn nettside via Google →

Om bedriften

Firmanavn
MG ELEKTRO HOLDING AS
Daglig leder
Runar Bowitz Østebrød
Org.nummer
937437684
Organisasjonsform
AS
Bransje
Elektrisk installasjonsarbeid (43.210)
Ansatte
Ikke oppgitt
Stiftet
2026
Status
Aktiv

Adresse og kart

Gamle Eigerøyveien 87
4373 EGERSUND
EIGERSUND kommune

Laster kart...

Ofte stilte spørsmål

Er MG ELEKTRO HOLDING AS et aktivt selskap?

Ja, MG ELEKTRO HOLDING AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.

Hva er organisasjonsnummeret til MG ELEKTRO HOLDING AS?

Organisasjonsnummeret til MG ELEKTRO HOLDING AS er 937437684. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.

Har MG ELEKTRO HOLDING AS nettside?

MG ELEKTRO HOLDING AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.

Hvor holder MG ELEKTRO HOLDING AS til?

MG ELEKTRO HOLDING AS holder til i EGERSUND, EIGERSUND kommune, og leverer elektriker-tjenester i området.