AktivMurerMVA-reg.

MML HOLDING AS

Silurveien 26E, 4636 KRISTIANSAND S

MML HOLDING AS leverer murerarbeid i Kristiansand og omegn. Selskapet er etablert i 2024, organisert som aksjeselskap, registrert i MVA-registeret. De holder til i Kristiansand kommune.

Finn nettside via Google →

Om bedriften

Firmanavn
MML HOLDING AS
Daglig leder
Morten Lomeland
Org.nummer
932958457
Organisasjonsform
AS
Bransje
Murerarbeid (43.910)
Ansatte
Ikke oppgitt
Stiftet
2024
Status
Aktiv

Adresse og kart

Silurveien 26E
4636 KRISTIANSAND S
KRISTIANSAND kommune

Laster kart...

Ofte stilte spørsmål

Er MML HOLDING AS et aktivt selskap?

Ja, MML HOLDING AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.

Hva er organisasjonsnummeret til MML HOLDING AS?

Organisasjonsnummeret til MML HOLDING AS er 932958457. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.

Har MML HOLDING AS nettside?

MML HOLDING AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.

Hvor holder MML HOLDING AS til?

MML HOLDING AS holder til i KRISTIANSAND S, KRISTIANSAND kommune, og leverer murer-tjenester i området.