AktivByggmester
MOERK INVEST AS
Smedhusåsen 18, 1570 DILLING
MOERK INVEST AS leverer bygge- og entreprenørarbeid i Moss og omegn. Selskapet er etablert i 2025, organisert som aksjeselskap. De holder til i Moss kommune.
Finn nettside via Google →Om bedriften
- Firmanavn
- MOERK INVEST AS
- Daglig leder
- Alexander Mørk
- Org.nummer
- 934893786
- Organisasjonsform
- AS
- Bransje
- Oppføring av bygninger (41.000)
- Ansatte
- Ikke oppgitt
- Stiftet
- 2025
- Status
- Aktiv
Adresse og kart
Smedhusåsen 18
1570 DILLING
MOSS kommune
Laster kart...
Ofte stilte spørsmål
Er MOERK INVEST AS et aktivt selskap?
Ja, MOERK INVEST AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.
Hva er organisasjonsnummeret til MOERK INVEST AS?
Organisasjonsnummeret til MOERK INVEST AS er 934893786. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.
Har MOERK INVEST AS nettside?
MOERK INVEST AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.
Hvor holder MOERK INVEST AS til?
MOERK INVEST AS holder til i DILLING, MOSS kommune, og leverer byggmester-tjenester i området.
