AktivByggmester

VS INVESTERING AS

c/o Vegard Sjøen, 5533 HAUGESUND

VS INVESTERING AS leverer bygge- og entreprenørarbeid i Haugesund og omegn. Selskapet er etablert i 2021, organisert som aksjeselskap. De holder til i Haugesund kommune.

Finn nettside via Google →

Om bedriften

Firmanavn
VS INVESTERING AS
Org.nummer
928008517
Organisasjonsform
AS
Bransje
Oppføring av bygninger (41.000)
Ansatte
Ikke oppgitt
Stiftet
2021
Status
Aktiv

Adresse og kart

c/o Vegard Sjøen
5533 HAUGESUND
HAUGESUND kommune

Laster kart...

Ofte stilte spørsmål

Er VS INVESTERING AS et aktivt selskap?

Ja, VS INVESTERING AS er registrert som aktivt i Brønnøysundregistrene.

Hva er organisasjonsnummeret til VS INVESTERING AS?

Organisasjonsnummeret til VS INVESTERING AS er 928008517. Du kan se full oppføring hos Brønnøysundregistrene via lenken på denne siden.

Har VS INVESTERING AS nettside?

VS INVESTERING AS har ikke registrert noen nettside hos Brønnøysundregistrene.

Hvor holder VS INVESTERING AS til?

VS INVESTERING AS holder til i HAUGESUND, HAUGESUND kommune, og leverer byggmester-tjenester i området.